Zamów kurs


Współczesny rynek mody to tygiel marek, usług i innowacyjnych rozwiązań. Jak tworzyć świadome, autentyczne koncepty i przekładać je na rynkową rzeczywistość? Spójna i wyrazista marka to osobowość, która posiada swoją tożsamość, wartości i język wypowiedzi. Do tworzenia jej komponentów służy szereg pomocnych narzędzi.Logikę kreowania marki możemy stosować w każdym przedsięwzięciu, które chcemy zrealizować: od zaplanowania ścieżki własnego rozwoju, przez pomysł na produkt, usługę czy wydarzenie po praktykę stricte projektową. Ta wiedza pozwala także na zrozumienie mechanizmów rynkowych i świadome poruszanie się we współczesnym świecie produktów i usług.


Co zyskujesz?


Ugruntowaną i uporządkowaną wiedzę o tworzeniu tożsamości i strategii marki;
Świadomość funkcjonowania mechanizmów rynkowych;
Interdyscyplinarną metodologię;
Uniwersalny przybornik - praktyczne narzędzia kreatywne, z których możesz skorzystać w dowolnym momencie;
Motywację, by myśleć i działać konsekwentnie i spójnie, w oparciu o wypracowany koncept i praktyczny zestaw narzędzi.

Zajęcia będę miały charakter praktyczno-teoretyczny, wraz z analizą case studies oraz pracą nad realnymi pomysłami uczestniczek i uczestników. W trakcie przerw między zajęciami prowadząca cały czas wspiera uczestników. Kurs zakończony jest prezentacją autorskich projektów oraz wręczeniem certyfikatów potwierdzających nabyte umiejętności i wiedzę.

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy modę tworzą (projektantów, konstruktorów, stylistów) jak i ją komunikują (dziennikarzy, blogerów, animatorów, specjalistów od marketingu i PR), zarówno początkujących, jak i zaawansowanych w tworzeniu własnych marek czy przedsięwzięć z obszaru mody. Oraz dla wszystkich zainteresowanych planowaniem własnej drogi zawodowej i chcących świadomie uczestniczyć w rynku mody.


Osoba prowadząca: AGATA KIEDROWICZTERMIN I:  2  i  16  LIPIEC  (niedziela)


TERMIN II:  5  i  26  SIERPIEŃ (niedziela)

CYKL  2 spotkań / 16 h lekcyjnych

GODZINY:  9:00-16:00 z przerwą na lunch 12:00-13:00
560.00 ZŁ / 0

Formularz zapisu na kurs:

 W celu zapisania się na kurs prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu